Правова допомога свідку і засудженому в кримінальному процесі в Києві

Правова допомога свідку

Згідно ст.  65 КПК України свідком є ​​фізична особа, якій відомі або можуть бути відомі обставини, які підлягають доведенню під час кримінального провадження, і яка викликана для надання свідчень. 

Згідно п. 2 ч. 1 ст.  66 КПК України свідок має право користуватися під час дачі показань та участі у проведенні інших процесуальних дій правовою допомогою адвоката.

Правова допомога засудженому (під час виконання і відбування кримінального покарання)

Ви можете переглянути величезний масив рекламної інформації у сфері надання юридичних послуг та переконайтеся в тому, що вказаний вид правової допомоги майже ніхто не практикує, проте попит на її надання досить високий і люди часто звертаються  до нас. 

В Україні до осіб, визнаних винними у вчиненні кримінального правопорушення, судом можуть бути застосовані такі види покарань (ст. 51 КК України):

 • штраф;
 • позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу; 
 • позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;
 • громадські роботи; 
 • виправні роботи; 
 • службові обмеження для військовослужбовців; 
 • конфіскація майна; 
 • арешт; 
 • обмеження волі; 
 • тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців; 
 • позбавлення волі на певний строк; 
 • довічне позбавлення волі. 

Традиційно наше Бюро, за зверненням близьких і родичів засудженого, надає правову допомогу засудженим до позбавлення волі. 

Питань під час виконання і відбування даного виду покарання виникає предостатньо. 

Найчастіше людей цікавить наступне:

 • зміна умов тримання засудженого в межах однієї колонії або шляхом переведення до колонії іншого виду; 
 • правомірність застосування до засудженого заходів фізичного впливу, спеціальних засобів; 
 • правомірність застосування крайніх заходів дисциплінарного впливу: приміщення в ДІЗО, переклад в ПКТ; 
 • застосування умовно-дострокового звільнення і заміна невідбутої частини покарання більш, м'яким; 
 • та інше. 

З нашої практичної роботи відомо, що людей не стільки цікавлять суто правове питання, скільки можливість отримання об'єктивної інформації про сам процес відбування покарання, оскільки деякі засуджені, на жаль, опинившись в тих.  Специфічних умовах спотворюють інформацію навіть для своїх близьких. 

Професійна допомога у кримінальному провадженні

Необхідності в послугах адвоката немає до тих пір, поки рядовий громадянин не стикається з правоохоронними органами.  Застосування різних запобіжних заходів щодо обвинуваченого не завжди правомірні, але щоб це довести потрібен професіонал.  В основному адвокат в Києві повинен змінити запобіжний захід на досудовому слідстві, контролювати належне звернення до клієнта і так далі.  Не всі адвокатські контори беруть на себе такі зобов'язання, так як на їх виконання йде багато часу.  Якщо знадобиться адвокат у кримінальних справах в Україні, слід негайно звернутися до наших фахівців, що дозволить максимально ефективно почати підготовку до майбутнього судового процесу.  Чим раніше кваліфікований юрист побачиться зі своїм підзахисним, тим більше шансів на позитивний результат. 

На превеликий жаль, слідчі органи часто розробляють більш зручні версії скоєного злочину, в результаті чого обвинуваченими стають невинні люди.  Якісний правовий захист в кримінальному провадженні допоможе уникнути фізичноговпливу та інших незаконних заходів впливу на затриману людину для визнання ним своєї провини.  Допомога адвоката потрібна після засудження людини, що може бути обумовлено необхідністю переведення його з однієї ІТК в іншу, зміни режиму тощо.  У самій колонії адміністрація практикує незаконне приміщення в ПКТ або ДІЗО, тим самим значно підриваючи здоров'я і психікузасудженого.Звичайно, якщо здійснюючи кримінальне провадження потерпілий в Києві може відразу звернутися до адвоката, то такі заходи будуть змінені, і більше не будуть застосовуватися до нього. 
Не завжди самі ув'язнені надають правдиву інформацію про своє перебування у виправній колонії навіть своїм близьким, тому контроль з боку адвоката буде завжди до речі. 

Починаючи кримінальне провадження потерпілий не завжди здатний адекватно оцінити ситуацію, що склалася.  Як показує практика, більшість затриманих дають свідчення не в свою користь не усвідомлюючи цього.  Кваліфікований правовий захист в кримінальному провадженні допоможе уникнути таких помилок і їх тяжких наслідків.  Вартість послуг залежить від складності кримінальної справи, яка обумовлена ​​доказовою базою слідчих органів і наявністю / відсутністю алібі у обвинуваченого.  У будь-якому випадку адвокат у кримінальних справах в Україні зможе значно пом'якшити покарання або допоможе зовсім уникнути його, якщо обвинувачений не винен. 

Тому звертайтеся до нас в Бюро для предметної роботи.