Звернення до європейського суду з прав людини

Звернення із заявою по будь-яким галузям права і супровід справи.

Європейський суд з прав людини - міжнародне судова установа, уповноважена розглядати заяви осіб, які скаржаться на порушення своих прав, передбачених Європейською конвенцією з прав людини.  Конвенція є міжнародним договором, на підставі якого значна кількість європейських держав домовилися забезпечувати певні основне права.  Ці права закріплені в самій Конвенції, а також в Протоколах №№ 1, 4, 6, 7, 12, 13, ратифікованих окремими державами. 

Ви можете звернутися зі скаргою до Суду, якщо вважаєте, що Ви особисто і безпосередньо стали потерпілим від порушення одного або більше основних прав з боку одного або декількох держав.

Згідно статті 35 параграфа 1 Конвенції, Ви можете звернувся до Суду після того, як вичерпаєте всі національні засоби правового захисту, і лише протягом 6 місяців після дати винесення остаточного рішення.  Суд не приймає до розгляду заяви, які не відповідають умовам прийнятності. 

Багато приходить з України звернень до Європейського суду з прав людини, однак більшість заяв, на жаль, залишається без розгляду, оскільки не відповідають умовам прийнятності. 

Тому якщо ви вирішили звернутися в це міжнародне судова установа радимо звертатись до Адвокатського Бюро для визначення спочатку перспективи такого звернення і відповідність умовам прийнятності.

Європейський Суд з прав людини, або Як відстояти свої інтереси на наднаціональному рівні

Європейський Суд з прав людини - наднаціональний орган судової влади, звернення до якого стає можливим лише за умови, що були вичерпані всі внутрішньодержавних засоби захисту своїх законних інтересів.

Заява до Європейського суду може бути оскаржене будь-яка особа, недержавна організація або група осіб, які вважають, що були порушені їхні права, закріплені в Європейській Конвенції.  Наднаціональний орган функціонує на основі даного нормативно-правового акту міжнародного рівня.  І скарги розглядаються виключно ті, які спрямовані проти країни офіційно прийняла Конвенцію з прав людини.

Не будуть виступати в ролі відповідача приватні особи або недержавних організацій.  Також діють тимчасові рамки: будь-яке порушення прав, закріплених в Конвенції, що мало місце до її ратифікації не підлягає покаранню Європейським судом.

Підготовка скарги в Європейський суд з прав людини в Києві, - серйозний етап, від якого залежить успіх справи в цілому.  Щодня в міжнародний орган надходить величезна кількість звернень, але більшість з них відхиляються через невідповідність встановленим вимогам.  Наприклад, громадянами не враховується той факт, що багато соціально-економічних прав не знайшли свого закріплення в Конвенції.  У той час як цивільні і політичні права утримуватися в повному обсязі.  Про це знає адвокат європейського суду в Києві, який допоможе скласти лист на офіційних мовах (англійська, французька) Ради Європи з обов'язковими реквізитами.

Часто відмови на розгляд скарги надходять в зв'язку з тим, що заявником були вичерпані всі внутрішньодержавні правові засоби захисту - суди, як першої, так і другої інстанції.

Цей міжнародний орган не розглядатиме скарги, які були надіслані анонімами або вже розглянуті по суті судом раніше.  Професійно надані правові послуги з підготовки скарги в Європейський суд з прав людини дозволяють зрушити справу клієнта з «мертвої точки».  Суд також здатний відхилити на кожній стадії розгляду скаргу зі свого списку справ, визначивши її як неприйнятною, якщо вважатиме недоцільним продовження розгляду петиції.

Адвокат Європейського суду в Україні вирішує цю проблему, так як може професійно підійти до процесу її підготовки, збору доказів та представлення інтересів.