Легалізація документів в Києві. штамп Апостиль

Для того, щоб документи, видані в Україні, мали свою юридичну силу в іншій країні, їм необхідна легалізація в законодавчо встановленому порядку.  Суть цього процесу полягає в підтвердженні повноважень посадової особи, яка видала документ, що визначає властивість самого документа бути справжнім доказом конкретних фактів, дій або подій.

Операції, пов'язані з легалізацією документів, завжди вимагають серйозного підходу і правильного оформлення.  Ми пропонуємо вам скористатися послугами нашої юридичної компанії для легалізації документів в Києві, шляхом проставлення штампа Апостиль.

У нашій компанії вам допоможуть підтвердити справжність наступних приватних і юридичних документів:

  • свідоцтв, виданих органами ЗАГС;
  • документів, що підтверджують освіту і наукові звання;
  • свідоцтв про винаходи;  документів, виданих судами;
  • довіреностей та інших документів, виданих державними та приватними нотаріусами.

Слід пам'ятати, що апостилюванню підлягають тільки офіційні документи некомерційного характеру.  Документи, на яких є фото власника (паспорта, трудові книжки, водійські права, військові квитки, пенсійні посвідчення та ін.) легалізувати не потрібно.

Проставлення штампа Апостиль при легалізації документа можливо тільки в країні, в якій він був виданий.  Якщо вам необхідна легалізація іноземних документів, ми надамо вам пораду з усіх питань, що стосуються цього процесу, і зробимо все необхідне щоб підтвердження документів в Україні пройшло успішно.

Незалежно від того, де ви живете - в Києві, Харкові, Дніпропетровську або іншому місті України, звертаючись в нашу компанію, ви зможете легалізувати ваші документи без зайвих клопотів і в найкоротші терміни.  Якщо вам потрібен Апостиль і легалізація документів, зателефонуйте нам, а всі інші турботи ми візьмемо на себе.