Правовий супровід угод юридичною групою в Києві

Про доцільність здійснення правового супроводу діяльності юридичних і фізичних осіб-підприємців в кожному випадку необхідно визначатися окремо з урахуванням обсягу і специфіки роботи.

Так чи інакше, економічно доцільно наявну юридичну роботу, якщо вона є в певних обсягах, доручати фахівцям ззовні, ніж створити робоче місце і мати в штаті юриста.  При такому форматі ви лише ставите завдання і все.

Юридичне абонентське обслуговування підприємств передбачає укладення договору, що описує перелік зобов'язань представляючої його компанії.  Завдяки такому договору вам не потрібно буде кожен раз складати новий договір, звертаючись в юридичну організацію з якого-небудь питання.  Крім того, ви зможете максимально точно планувати бюджет своєї компанії, адже вам буде заздалегідь відомий розмір абонентської плати, які вам буде потрібно вносити для продовження співпраці з нашим адвокатським бюро.

Дуже часто керівники організацій звертаються за допомогою до юристів лише в разі виникнення проблемних ситуацій.  проте досить складно представляти інтереси компанії, згладжувати різні конфлікти, побіжно ознайомившись з її справами, специфікою діяльності, документацією і т.д.  Співпрацюючи з договором з нашим адвокатським бюро, ви можете бути впевнені, що наші адвокати та юристи, будучи в курсі справ компанії, зможуть оперативно вирішити всі виникаючі питання і запобігти появі нових проблемних ситуацій, пов'язаних з правовим врегулюванням діяльності компанії.

В комплексне юридичне обслуговування бізнесу та діяльності компанії юристами і адвокатами входить:

  • Усні та письмові консультації компанії з будь-яких питань;
  • Юридичний аналіз всіх видів договорів та документів;
  • Досудове, судове врегулювання спорів;
  • Консультації та подальші дії (по домовленості) по ліквідації кредиторської та дебіторської заборгованості;
  • Представництво у відповідному національному органі по будь-яких питань, присутність на різних перевірках;
  • Участь юристів чи адвокатів в переговорах, ділових зустрічах;
  • Розробка внутрішньої документації для компанії.

Кому потрібен правовий супровід?

Найчастіше в нашому житті трапляється так, що при здійсненні будь-якої дорогої операції людині потрібно правова порада.  Причому зіткнутися з такою проблемою може як фізична, так і юридична особа.

Останнім часом дуже популярним стало абонентське обслуговування юридичних осіб.  Україна є саме тією країною, де даною послугою активно користуються багато фірм.  Дійсно, сьогодні всім великим і малим підприємствам щоб конкурувати на ринку, недостатньо розробити лише одну унікальну концепцію і користуватися нею.  Подібні організації повинні завжди бути в курсі величезної кількості тонкощів нашого законодавства або ж мати надійну юридичну підтримку, необхідну для того, щоб ефективно вирішувати організаційні, фінансові та юридичні проблеми.

Щоб вирішити будь-яке завдання і захистити свою справу з юридичного боку, будь-якій компанії необхідно співпрацювати з досвідченим висококваліфікованим адвокатом-консультантом.  Абонентське обслуговування юридичних осіб дуже важливо для успішного розвитку бізнесу.

Штатний адвокат будь-якої організації повинен знати все, що стосується права.  В його обов'язки входить: складання договору, представництво компанії в суді по цивільним, арбітражним, податковим та адміністративних спорів.  Крім того, він повинен консультувати керівництво компанії і співробітників по всім питанням і здійснювати правовий супровід діяльності фізичних осіб.  Досвідчений адвокат пояснить, як грамотно захистити свої інтереси самостійно, допоможе найняти і укласти угоду з будь-ким, а також допоможе створити юридичний відділ або ж найняти консультанта.  З цього стає зрозуміло, що необхідно абонентське обслуговування юридичних осіб в Києві ж пропонує безліч компаній, які здійснюють подібну діяльність.

Абонентське обслуговування фізичних осіб включає в себе, як правило, консультування з наступних, найбільш частих питань: відшкодування страховки, працевлаштування, споживче право, житлові суперечки і так далі.  Дуже часто люди користуються юридичними послугами в тому разі, якщо вони планують придбати нерухомість.  Дійсно, в такому питанні, як покупка квартири не варто діяти необдумано і необачно.  У даних ситуаціях правовий супровід діяльності фізичних осіб буде правильним рішенням.

Правовий супровід угод юридичною групою (представника Адвокатського Бюро і нотаріуса)

Підготовка і проведення угод купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна, дарування, обміну та інших договорів: (послуги представника Адвокатського Бюро: консультації, присутність при проведенні угоди)

На даний вид правової допомоги  попит зростає, оскільки під час здійснення угоди у клієнта з'являється особа, яка відстоює його інтереси не тільки в юридичній сфері.

Як класичний, можна навести приклад, коли клієнт збирається придбати у власність квартиру, будинок або земельну ділянку, а сам разом з продавцем з'являються так звані ріелтори, які потенційному покупцеві і слова не дають сказати, все нав'язують, з усього беруть відсотки, кваплять його з тими  або іншими діями або рішеннями.

Звичайно, за таких умов на ринку нерухомості, краще мати належно радника або просто особа, яка зважено буде направляти розвиток ситуації в інтересах клієнта.

Правовий супровід угод з нерухомістю: аналіз «юридичної чистоти» операцій

Здійснення операцій, предметом яких виступає нерухоме майно, наприклад житлові будинки, земельні ділянки, квартири передбачає високий ступінь ризику через їх високу вартість.  Саме тому наслідком неписьменних юридичних дій можуть бути серйозні грошові втрати.

Правовий супровід угод з нерухомістю завжди знижує можливість настання аналогічних негативних наслідків, а також сприяє посиленню позицій клієнта на переговорах.

Ринок нерухомості - привабливе місце для шахраїв.  Прогалини в законодавстві, можливість отримання більшої кількості грошових коштів від однієї операції, недостатній рівень правових знань громадян - все це сприяє діяльності недобросовісних компаній і приватних осіб.

Щоб спокійно продавати або купувати нерухомість, а також здійснювати з нею інші угоди слід відстежити «юридичну чистоту нерухомості».  У законодавстві такого поняття немає, але в правовій практиці воно склалося вже давно.  Юридична чистота нерухомості має на увазі відсутність:

  1. Причин для визнання угоди як недійсною;
  2. Обґрунтованих претензій чи інших вимог, які пов'язані із законними правами на предмет угоди;
  3. Обмежень або обтяжень на право власності контрагента;
  4. Інших юридичних обставин, які можуть послужити причиною позбавлення права власності на нерухоме майно або його обмеження.

Після перевірки даних обставин людина буде мати уявлення про ризики укладення тієї чи іншої угоди.  Тільки так можна убезпечити себе від шахраїв і інших негативних ситуацій, які будуть коштувати серйозних грошей.

Правовий супровід угод з нерухомістю в Києві передбачає попередній аналіз предмета для виявлення розглянутих вище обставин.  Докладне вивчення всієї документації, дозволяє уникнути неприємностей, пов'язаних з можливим оскарженням законності угоди згодом.

Правовий супровід угод з нерухомістю в Києві передбачає введення справ клієнта від переговорів і експертизи документів до отримання документів зареєстрованих належним чином в Управлінні Федеральної реєстраційної служби.  Найчастіше проблеми, що виникли під час оформлення угоди, вимагають вирішення спірних ситуацій в судовому порядку. Правовий супровід угод з нерухомістю в Україні передбачає подачу позовної заяви, оцінку перспектив судової тяганини, збір доказів, участь в судовому засіданні.