Оформлення пенсії

Чинне в Україні законодавство передбачає можливість отримання пенсійних виплат різними групами населення.  Через наявність десятків нормативно-правових актів і законів, оформлення пенсії в Україні може викликати певні складнощі у такої категорії осіб.

Наші юристи пропонують комплексні послуги з питання призначення пенсійних виплат - від консультації до фактичного збору документів і процедури оформлення.

Допомога в оформленні пенсії в Києві: перелік послуг за ціною від 200 грн.

Наша компанія надає допомогу в оформленні пенсії наступних видів:

 • за віком - оформлення пенсії за віком здійснюється тільки після досягнення граничної вікової групи особою, встановленої законодавчо;
 • по інвалідності - у разі отримання травми, вроджених аномалій розвитку і встановлення певної групи інвалідності МСЕК (відноситься до всіх груп чоловіків / жінок з різним станом здоров'я - старість з важкими хворобами, молодий вік отримання каліцтв);
 • в зв'язку з втратою годувальника (його смерті / пропажі).

Юристи нашої компанії також надають консультаційні та інші послуги переселенцям, які переїхали на територію України з непідконтрольних населених пунктів.

В якості додаткових послуг юристи пропонують:

 • збір інформації про особу, яка планує отримувати державні виплати (довідки, копії висновків);
 • пошук рішень в конкретних ситуаціях (наприклад, переселенці або особі, частково втратила документи, якщо настав граничний вік, старість);
 • послуги з нарахування і оформлення пенсії, попередній розрахунок суми виплат;
 • проконсультувати по тонкощам законодавства;  детально роз'яснити деталі послуги оформлення пенсії по старості;
 • оформити запит на перерахунок виплат, інші.

Якщо вам потрібна юридична допомога при оформленні пенсії в Києві, пропонуємо одну з послуг.  Ми пропонуємо невисокі ціни від 200 грн.  в залежності від обсягу роботи.  Деталі про ціну на оформлення пенсії юрист вам повідомить після ознайомлення з вашим пенсійним справою. 

Оформлення пенсії за віком: діючі ціни на послуги, перелік документів

При вирішенні питання про призначення виплат якого виду пенсійного забезпечення можуть виникнути нюанси або навіть правопорушення з боку співробітників пенсійного фонду.  У такій ситуації ми надаємо допомогу в оформленні пенсії в Києві, що дозволить вам в короткі терміни підготувати і оформити необхідну документацію з урахуванням нюансів законодавства.

Якщо вас цікавить ціна на конкретний вид послуги, ознайомтеся з інформацією на нашому сайті або зв'яжіться зі співробітниками компанії за більш детальною інформацією.

Ми надаємо повноформатну допомогу в оформленні пенсії, Київ (Україна) всім зацікавленим в даній послузі особам.  Ми заздалегідь підготували інформацію щодо переліку довідок і бланків на оформлення пенсії в Україні, актуальну на 2018 рік. Це дозволить вам не втрачати зайвий час на багаторазові відвідування офісу.  Щоб здійснити оформлення пенсії, юрист нашої компанії зажадає від вас наступне:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • трудову книжку;
 • фотографію 40х60 мм;
 • документ про освіту - диплом (в разі денної форми навчання);
 • реквізити картрахунку ПриватБанку або Ощадбанку (при бажанні отримати кошти даними способом).

Такий мінімальний пакет документації необхідний для оформлення всіх видів пенсійних виплат.  У деяких випадках від заявника будуть потрібні інші довідки згідно пенсійного законодавства.

Жінкам для оформлення пенсії необхідно надати:

 • свідоцтво про шлюб;
 • про народження дітей.

В обов'язковому порядку чоловікам, яким необхідно оформлення пенсії по старості або іншої категорії, потрібно надати військовий квиток.

Всі зазначені документи подаються в оригінальному вигляді, а копії підкріплюються до особової справи пенсіонера.

Допомога в оформленні пенсії на Україні для осіб з інвалідністю та які втратили годувальника

В нашій юридичній фірмі ви можете отримати допомогу в оформленні пенсії, Київ (Україна) для отримання виплат в зв'язку з інвалідністю.Обов'язкова умова для призначення виплат - визнання комісією особи інвалідом.  Факт підтверджує офіційний акт, виданий МСЕК.

У зв'язку з цим, послуги з нарахування пенсії особі з обмеженими можливостями надаються тільки при наявності наступного:

 • основного пакету документів, зазначеного вище;
 • додаткової документації - в залежності від статі заявника;
 • акта огляду МСЕК з правильно заповненими даними і при наявності необхідних печаток, штампів медустанови.

Якщо ви не знаєте, як і в якій установі отримати акт, співробітники компанії не тільки нададуть допомогу в оформленні пенсії, але і пояснять процедуру встановлення групи інвалідності. 

Для оформлення пенсії у зв'язку з втратою годувальника до основного пакету документів потрібно прикласти:

 1. Довідку про склад сім'ї (зниклого або померлого годувальника).
 2. Документ, що підтверджує відсутність або смерть годувальника (виписка з ЗАГС, постанова або рішення суду).
 3. Довідки з ВНЗ, технікумів, інших загальноосвітніх установ (в разі очного навчання).
 4. Документ, що підтверджує перебування членів сім'ї на утриманні (крім дітей).
 5. Довідка про те, що член сім'ї не працює і виховує малолітню дитину до 8 років померлого / зниклого годувальника.
 6. У разі смерті особи через опромінення або іншого захворювання внаслідок аварії на ЧАЕС необхідно відповідний експертний висновок.

Після надання зазначених даних і довідок, ми зможемо надати допомогу у вирішенні пенсійних питань на Україні - переселенці чи будь-якому жителю Києва, терміном від 2 днів.

Юридична допомога при оформленні пенсії, Київ

Наші фахівці готові надати вам допомогу в оформленні пенсії в Києві у зручний для вас час.  Ми надаємо послуги з нарахування і оформлення пенсії, підготовки і збору документації замість вас, передачі її в ПФУ, оскарження отриманого рішення.  Терміни оформлення документів - мінімальні, від 2 днів.