Переваги

1. Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми укладаємо письмовий договір, в якому прописуються всі його умови.  Останні носять строго індивідуальний характер.  Наші фахівці скрупульозно вивчають проблему, намічають план дій щодо її вирішення і, виходячи з цього, визначають ціну договору.  А наявність договору з чітким розпорядженням всіх прав і обов'язків сторін виключає будь-якого роду махінації.

2. Якість і робота тільки на результат

Наша команда складається тільки з висококласних співробітників, які мають необхідний практичний досвід і спеціалізовані знання.  Наші фахівці не тільки творчо підходять до своєї роботи, але і володіють нестандартними методами вирішення судових суперечок.  Ми націлені на вирішення будь-якої правової проблеми, навіть дуже заплутаною.  Для досягнення результату, при необхідності, над завданням, поставленим перед нами, будуть працювати кілька юристів.

3. Багатопрофільність

Ми працюємо як з приватними особами, так і з юридичними.  До нас можуть звернутися представники будь-якої форми, виду та обсягу діяльності.  А взаємодія фахівців різної юридичної спрямованості дозволяє нам вирішувати абсолютно будь-які завдання.  Кримінальну або цивільне, сімейне або трудове, житлове або фінансове - нам по плечах будь-яка сфера юридичної практики.

4. Оперативність

Інтереси клієнта для нас понад усе, тому будь-яка проблема вирішується нами в оперативному порядку. А у випадку з непередбаченими обставинами Ви зможете сміливо телефонувати співробітникові, що працює з Вами, в будь-який час дня і ночі. Крім роботи над конкретним завданням наші фахівці завжди готові надати консультаційну допомогу з будь-якого юридичного питання.

5. Конфіденційність і щирість

Будь-яка інформація, отримана нами від клієнта, може бути розголошена тільки за його згоди.  В інших обставинах ми дотримуємося політики суворої конфіденційності.  Ми розставляємо всі крапки над і в самому початку співпраці: вивчивши проблему, ми чесно повідомляємо про перспективи її вирішення.  На кожному етапі співпраці ми працюємо тільки в інтересах клієнта, направляючи його в ту чи іншу сторону.

6. Вигідні умови співпраці

Співпраця з нами гарантує клієнтам економію як часу, так і коштів.  Довіряючи нам свою проблему, Ви зводите до мінімуму Ваша участь в її вирішенні. А наша цінова політика дозволить Вам переконатися, що юридичні послуги доступнішими, ніж Ви думаєте. Ми гарантуємо бонусні акції та знижки кожному постійному клієнтові. Адвокатське бюро "Людина і Право" - гарантований результат в найкоротші терміни!