Кримінальний адвокат в Києві

Відповідно до Конституції України, будь-який учасник кримінально-процесуальних дій (підозрюваний, обвинувачений, потерпілий, свідок, позивач, відповідач) має право на кваліфіковану правову допомогу.  У житті може трапитися всяке.  Ніхто з нас не застрахований від ситуації, в якій ми можемо стати безпосереднім учасником або випадковим свідком будь-якого кримінального злочину. В цьому випадку не обійтися без допомоги адвоката у кримінальних справах в Києві. 

Основна мета адвоката у кримінальних справах – виявити обставини, які виправдають або істотно пом'якшать відповідальність обвинуваченого. 

У Києві, як і будь-якому іншому місті, працюють десятки юридичних компаній та адвокатських бюро, що спеціалізуються на кримінальному праві.  Якщо вам потрібен дійсно хороший кримінальний адвокат, недостатньо найняти юриста з відповідною освітою. Для найбільш ефективного захисту обвинуваченого необхідний досвід ведення аналогічних справ, солідна судова практика, хороша орієнтація в нюансах судових розглядів.  Ще однією важливою умовою позитивного вирішення справи є повна довіра з боку клієнта.  В адвокатському бюро працюють юристи, які мають всі необхідні якості. 

Своєю роботою ми повністю виправдовуємо довіру наших клієнтів і пропонуємо високоякісні послуги адвоката у кримінальних справах в Києві, які включають:

  1. Вичерпні консультації з питань у сфері кримінального та кримінально-процесуального права.
  2. Аналіз наявних даних і побудова найбільш ефективної концепції захисту.
  3. Підготовка всіх необхідних матеріалів у кримінальній справі. 
  4. Складання клопотань, скарг, заяв.
  5. Представництво інтересів клієнта в правоохоронних органах на всіх стадіях розглядів у справі - в ході попереднього слідства або дізнання, в судах першої, касаційної, наглядової інстанцій. 
  6. Здійснення захисту прав та інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження. 

Підставою для порушення кримінальної справи є наявність даних, які вказують на ознаки злочину.  Чим раніше до вирішення проблеми буде залучений кримінальний адвокат, тим більша ймовірність позитивного результату.  Професійна допомога адвоката у кримінальній справі допоможе уникнути багатьох помилок і домогтися кращих результатів у вирішенні справи.